ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 16:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   YGS`ye Girecek Olan Adaylara
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2013 Pzr 00:12:44      YGS`ye Girecek Olan Adaylarasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yarın YGS`ye girecek olan herkese başarılar. Ben bu sene yine sınava giriyorum, bağımlısı oldum.  Ama bu sefer yeni bir bölüm için sadece kendimi denemek için giriyorum. İşte size birkaç ipuçu...

*Sınav yerinize nasıl gideceğinizi mutlaka öğrenin.
*Sınavdan önceki gün kendinizi yormayın, ders çalışmayın ve fiziki yorgunluklardan kaçının.
*Sınav sabahı iyi bir uyku almış olmanız ve dinlenmeniz çok önemli.
*Güzel bir kahvaltı yapın. Size dokunacak şeylerden kaçının. Aşırı sıvı tüketmeyin.
*Kimliğinizi yanınıza almayı unutmayın.
*Sınav yerinize ulaşmak için biraz erken yola çıkın.
*Telefon, saat, toka vb. şeylerle kapıda uğraşmaktansa yanınıza almamayı tercih edin ya da varsa sizinle gelen bir yakınınıza teslim edin.
*Sınav salonuna girmeden varsa ihtiyaçlarınız giderin.
*Sınav kağıdınızın size ait olduğunu kontrol edin. Kitapçık türü vb bilgileri eksiksiz doldurun.
*Sınav kitapçığını kontrol edin, eksik sayfa veya sorular olmamalı.
*Cevaplarınızı ya derhal ya da beşli gruplar halinde optik forma geçirin. Unutmayın; soruyu çözmek kadar bunu optik üzerine doğru şekilde işaretlemek de önemlidir.
*Sınavda daha önce denemediğiniz bir tarz denemeyin. Bir deneme sınavını nasıl çözdüysen bugüne kadar aynı şeklide yapmalısın. (Tavsiyem Türkçe, sosyal, matematik sırasının izlenmesidir.)
*Sınava başlar başlamaz ilk bir kaç sorunun seni demoralize etmesine izin verme. Unutma, önünde çözebileceğin en az 100 soru daha var.
*Bilgine güven, şansına değil.
*Sağına soluna bakınmayı aklının ucundan bile geçirme.
*Bir gözün saatte olsun ve süreni sonuna kadar kullan. Erken çıkmak için çaba gösterme.
*Bütün soruları mutlaka oku. Ben nasıl olsa ... sorularını yapamıyorum deyip geçme sakın.
*Takıldığın sorulara geri dönmek üzere yanına bir işaret koy. Tek bir soru üzerine aşırı zaman harcama.

Sakinliğinizi muhafaza edeceğiniz başarı dolu bir sınav dilerim hepinize...

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2013 Pzr 18:54:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bende girdim sınava bence zordu sınav
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir